Indien u een camera achter de voorruit heeft die uw rijhulpsystemen, ook wel Advanced Driver Assistance Systems (ADAS) genoemd, aanstuurt dan moet deze na een voorruitvervanging opnieuw ingesteld worden volgens de richtlijnen van de fabrikant.
Een herkalibratie is precisiewerk: een kleine afwijking kan al gevolgen hebben voor de werking van het rijhulpsysteem.
Hoe voert Carglass® een herkalibratie uit en hoe zorgen wij ervoor dat je rijhulpsysteem na de vervanging van uw voorruit weer correct werkt?
Identificeren of er een camera aanwezig is
De eerste stap is checken of er een camera achter je voorruit aanwezig is.
Niet elke camera hoeft opnieuw gekalibreerd te worden, het gaat vooral om de camera die een rol speelt bij rijvakassistentie en het actieve remhulpsysteem.
Bij Carglass® doen we altijd een visuele inspectie, maar we controleren bij het maken van de afspraak in onze eigen database met relevante voertuigdata of de auto een camera zou kunnen hebben. Is er een camera aanwezig dan voeren we de herkalibratie uit volgens de richtlijnen van de fabrikant.